Kömmerling PremiSlide 76

PremiSlide 76 — це інноваційна система розсувних вікон і дверей. Вона ідеально підходить для багатосекційних фасадних елементів великих розмірів. Її великою перевагою перед традиційними похило-поворотними конструкціями є невеликий простір, необхідний для її відкритих елементів. Відкрита стулка не виступає в приміщення! Нічого не потрібно прибирати з підвіконня, щоб її відкрити. Проста і ефективна інженерна розробка. На відміну від звичайних розсувних систем, які, безумовно, не такі щільні, як звичайні похило-поворотні вікна, PremiSlide 76 розроблена на базі лідера ринку, віконної системи Kömmerling 76.

Докладний опис

Ця нова конструктивна розробка була націлена на герметичність і плавність ходу. Кращі показники стійкості до зливи, повітропроникності і звукоізоляції, в поєднанні з теплоізоляцією до 1,4 Вт / (м² K) у стандартній комплектації. Уже змонтоване вікно може досягти значень навіть до 0,7 Вт / (м² K), що є величезним внеском у економію витрат на опалення.

Одним із основних моментів є інноваційний візок, що несе стулку. Навіть після нескінченної кількості операцій, PremiSlide 76 можна відкривати і закривати з вражаючою легкістю без ознак зношування. Ідеальним доповненням до загального враження є режим провітрювання через прочинену стулку, з яким, система, як і раніше, захищає від злому.

Як і всі віконні і дверні системи Kömmerling, PremiSlide 76 доступна в широкому асортименті кольорів. Традиційно зі структурою «під дерево», прості кольори або сучасний вигляд металік. Обирайте колір і схему відкривання, які найбільше підходять для вашого проекту. PremiSlide 76 — більше комфорту для вашого будинку.

Особливості

Система слайдингових вікон і дверей

Кількість камер – 5

Скління в три скла з максимальною товщиною склопакета 50 мм

Безпечне щілинне провітрювання

Варіанти дизайну в класичному ПВХ-білому і ламінації під дерево, монохромному і з видом металік

Використання інноваційних безсвинцевим стабілізаторів у вихідних матеріалах — технологія greenline

Монтажна глибина 158 мм

Максимальний коефіцієнт теплопередачі в стандартній комплектації Uf – 1.4 Вт/ (м²K)

Система фурнітури ECO SLIDE від Siegenia

Проста у відкриванні-закриванні

Безконтактні стабілізатори