KÖMMERLING – досконалість вікон, підтверджена часом

Як постачальник повнокомплектних систем, KÖMMERLING презентує великий асортимент вікон і засобів візуального захисту, які мають чіткі переваги над конкурентами. Широкий спектр наших систем також забезпечує основу для творчих рішень, спеціально призначених для задоволення індивідуальних потреб.

KÖMMERLING – це історія успіху більше 120 років, яка тісно пов’язана з досягненнями партнерів!

Якість. Бездоганна якість продукції – основа нашої роботи. Широкий асортимент продуктів преміум-класу охоплює всі сегменти ринку та відповідає найвищим вимогам клієнтів. Ми працюємо в єдиній системі якості – від стадії розробки продукту до етапу дистрибуції. Різнобічне вивчення продукції здійснюється незалежними дослідницькими інститутами. Зокрема, сертифікат ISO 9001 нам видав Британський інститут BSI.

Системність. Для KÖMMERLING системність – це не лише гармонійний, ексклюзивний асортимент продукції, а й особлива увага до всіх етапів його створення – від досліджень і розробок до виробництва, професійного застосування та повторного використання відходів згідно з концепцією сталого розвитку.

Партнерство. Ми приділяємо особливу увагу співпраці з нашими партнерами. Ми невпинно зростаємо і розвиваємося заради наших клієнтів. Постійна підтримка наших партнерів, необхідні консультації та професійний сервіс є основними факторами, що визначають нашу діяльність. Ми пропонуємо комплексні програми навчання щодо асортименту продукції, методів продажу, технічної інформації та практичних занять.

Переваги вікон KÖMMERLING

Екологічність
Екологічність

Наша компанія прагне приносити тільки користь довкіллю і людям, тому ми використовуємо тільки енергоефективні віконні системи і безсвинцеві екологічні профілі KÖMMERLING.

Дизайн
Дизайн

Профілі KÖMMERLING вирізняє не тільки бездоганна якість, а й елегантний зовнішній вигляд. Багатий вибір варіантів покриття і колірних рішень дозволить вам підібрати унікальну віконну систему, що ідеально відповідатиме вашій індивідуальності.

Енергоефективність
Енергоефективність

Вся продукція компанії KÖMMERLING відповідає національним і міжнародним стандартам якості. Сьогодні під час виробництва наших продуктів використовуються тільки сучасні енергоефективні технології.

Захист від злому
Захист від злому

Бувають ситуації, коли безпеку вікон хвилює найбільше: наприклад, у заміському будинку або в квартирі на першому і останньому поверсі. Вікна KÖMMERLING захищені від злому і завжди залишаються безпечними для мешканців.

Звукоізоляція
Звукоізоляція

Тихі вікна KÖMMERLING забезпечують бажаний рівень шумоізоляції в спальні й інших кімнатах для досягнення акустичного комфорту в будинку.

Теплоізоляція
Теплоізоляція

Поєднуючи в собі всі сучасні компоненти теплозахисту, вікна KÖMMERLING є унікальним за ефективністю засобом збереження тепла вашого будинку.