Профіль для дверей

Детальніше
Двері Kömmerling 88

Двері з монтажною глибиною 88 мм забезпечують унікальну високоефективну теплоізоляцію.

Детальніше
Двері Kömmerling 76

Система Kömmerling 76 дозволяє створити всілякі квартирні, балконні, терасні й розсувні двері.

Детальніше
Двері Kömmerling 70

4-камерна технологія з витонченим зовнішнім виглядом і монтажною глибиною 70 мм

Бренд KÖMMERLING - шлях до успіху з фантастичними ідеями

Маючи філософію, яка заснована на партнерстві, компанія продовжує рух вперед – разом зі своїми партнерами. Не дивно, що багато клієнтів залишаються вірними KÖMMERLING вже понад п’ятдесят років. Вони переконані в таких наших цінностях, як надійність, ґрунтовність і досвід. Підприємницька діяльність KÖMMERLING, орієнтована на перспективи, є основою спільного успіху. KÖMMERLING забезпечує все, що необхідно для гарного бізнесу в майбутньому. Цьому можна довіряти.

Як постачальник повнокомплектних систем, KÖMMERLING презентує великий асортимент вікон і засобів візуального захисту, які мають чіткі переваги над конкурентами.

Широкий спектр наших систем також забезпечує основу для творчих рішень, спеціально призначених для задоволення індивідуальних потреб.

Незалежно від того, чи це стіни від підлоги до стелі, прибудови зі складними кутами, фасадні виступи або еркери довільної форми і конфігурації, системи KÖMMERLING — ваш ключ до практично невичерпного конструктивного потенціалу.

Системне мислення — найважливіший елемент бренду. Якість KÖMMERLING означає не тільки гармонійну єдність асортименту продукції, а й контроль за всіма етапами виробництва, починаючи з досліджень і розробки і закінчуючи виробництвом, професійним застосуванням і екологічною переробкою.