Двері Kömmerling 70

Представницькі вхідні двері характеризують житлову зону і передають відчуття комфорту і стилю. З системою дверей Kömmerling 70 марка Kömmerling виконує свої обіцянки. Вхідні двері поєднують класичний дизайн з високою функціональністю.

У дверній системі використана 4-камерна технологія з витонченим зовнішнім виглядом і монтажною глибиною 70 мм, що забезпечує високу теплоізоляцію. Значні показники довговічності, повітропроникності й герметичності забезпечують високу стійкість до впливу будь-яких погодних умов. З економічної точки зору система житлових дверей довела свою цінність протягом десятиліть і витримала випробування, особливо в бізнесі великих проектів. Якщо ви шукаєте стабільне і функціональне рішення, ця система має бути вашим вибором.

Докладний опис

Система Kömmerling 70 пропонує можливість проектування вхідних дверей за вашим бажанням. У вас є вибір між сучасним функціональним склінням, склом з ефектним підсвічуванням, орнаментованим склом або широким діапазоном панелей від відомих виробників. Ви також можете вибрати житлові двері з білими профілями і одностулкові двері з розмірами до 1200 x 2400 мм. Також можливо вибрати модель з ламінуванням на ваш вибір, розміром стулки до 1100 x 2400 мм.

Профілі виробляються виключно з використанням безсвинцевих стабілізаторів, які можуть бути повністю перероблені. Розділіть відповідальність разом з Kömmerling і зробіть екологічну і безпечну покупку.

Особливості

Елегантний зовнішній вигляд

Великий вибір кольорів і варіантів ламінування

Виготовлена за спеціальною безсвинцевою технологією greenline

Монтажна глибина 70 мм

Повністю переробляється