Навчальний центр

Програма навчання клієнтів була розпочата наприкінці 2007 року узв’язку з великою потребою наших партнерів у набутті навичок у розрахунку, виготовленні і монтажі ПВХ-конструкцій, а також організації їх збуту. Протягом цього часу був розроблений ряд навчальних курсів за найрізноманітнішими напрямками, накопичений великий досвід, який дозволяє гарантувати високу якість навчання, індивідуальний підхід до кожного клієнта, доступність і простоту викладу матеріалу. Ми самі працюємо в цьому бізнесі і говоримо із слухачами однією мовою.

Одним з першочергових завдань, яке реалізується в семінарах і тренінгах, є розумний баланс як теоретичних, так і практичних знань. Кінцевою метою наших зусиль є підвищення кваліфікації фахівців компаній-переробників профілів Kömmerling. Наші програми створюються для професіоналів і охоплюють широке коло знань. Навчальні програми проводяться у вигляді навчальних курсів.

Умови участі

У навчальних курсах можуть брати участь тільки компанії-партнери концерну «профайн». Семінар проводиться за попередньою домовленістю з представниками компанії-партнера. Наш тренер виїжджає до Вас з усім необхідним обладнанням: розсувним полотняним екраном на тринозі, ноутбуком, проектором. Нашою компанією було прийнято рішення, що навчання є елементом нашої сервісної підтримки і для наших партнерів у даний час проводиться безкоштовно.

Як правило, від партнера потрібно приміщення, в якому комфортно можуть розміститися всі слухачі. Як показує досвід, кількість слухачів в аудиторії не повинна перевищувати 20 осіб. Оскільки під час навчання бажано робити перерви, можна їх робити у вигляді 15-хвилинних кава-пауз з інтервалом в 1-1,5 годин.

Навчальні курси
Kömmerling:
01
Продукт - загальна інформація про концерн "Профайн", особливості виробництва ПВХ-профілю, новинки і переваги профільних систем торгової марки, рецептура Greenline як важлива перевага на ринку, докладний розгляд профільних систем марки, питання випадання конденсату і вентиляції приміщень і шляхи вирішення цих питань. (час навчання - прибл. 2,5 год.).
02
Статика - основи статичних розрахунків віконних конструкцій з ПВХ, категорії вітрових навантажень, максимально допустимі розміри конструкцій і стулок, визначення моменту інерції з'єднувачів та рекомендації щодо їх правильного розташування. (прибл. 30-40 хв.).
03
Виробництво - опис і рекомендації по всьому технологічному процесу виробництва ПВХ- конструкцій: отримання і зберігання ПВХ-профілю, порізка, засвердлювання технологічних отворів, фрезерування, армування, зварювання, зачистка, встановлення імпостів, фурнітури, заскляння, вихід готових виробів. (прибл. 2,5 год.).
04
Монтаж - особливості правильного зняття розмірів стінного отвору і визначення розмірів конструкції, теорія монтажного шва (зазори для утеплювача), види ущільнювальних матеріалів, їх особливості, види кріплення, переваги та недоліки кожного, варіанти вузлів примикання, типові помилки монтажу. Відеоролик - показовий монтаж конструкції з рекомендаціями фахівця за кадром. (прибл. 2,5 год.).
05
Ефективні продажі - теорія продаж. Містить наступне: аналіз клієнтів, категорії клієнтів, вигоди в спілкуванні, можливі загрози, як працюємо з кожною категорією. Етапи проведення переговорів від початку і до кінця, особливості спілкування, що треба і не треба говорити клієнтам, міміка, жести, види аргументації, методика подолання заперечень, правильне завершення переговорів. (прибл. 3,5 - 4 год.).
Подати заявку
Ваше повідомлення відправлено
Ми отримали ваше повідомлення, ми эв'яжемось з вами найближчим часом.