Технологія Greenline

Концерн profine поєднує в собі три бренди — KBE, Kӧmmerling і TROCAL. Компанія представляє в Україні оригінальні німецькі віконні системи і є світовим лідером у сфері виробництва пластикових профілів.

Наша компанія прагне приносити тільки користь довкіллю і людям, тому ми використовуємо тільки енергоефективні віконні системи і безсвинцеві екологічні профілі Kӧmmerling.

PROFINE є засновником загальнонімецької ініціативи з рециклінгу. Для виробництва профілів ми використовуємо матеріали вторинної переробки, що дозволяє в середньому на 90% знизити викид парникових газів порівняно із застосуванням первинної сировини.

Екологічність

Енергоефективність, універсальність, естетичність (широкий спектр можливостей для архітектурних рішень віконних конструкцій), а також екологічність і відповідальність за здоров'я клієнтів!

Для захисту довкілля компанія profine використовує інноваційну формулу, в основі якої — заміна свинцевих стабілізаторів сполуками цинку і кальцію.

custom-preview Відео
custom-preview Відео

Повний рециклінг

Вони можуть повністю підлягати рециклінгу. Таким чином, знову використовуються не тільки старі вікна, а й відходи профілю, які залишилися під час виробництва нових вікон.

Як це працює? Відрізки ПВХ подрібнюють, отримуючи цінний регенерат, який потім використовують для виробництва у різних галузях промисловості.