KÖMMERLING шукає співробітників

5 вакансій

Подати заяву
Менеджер ЗЕД
Короткий опис:

Регіон: Запоріжжя

Менеджер ЗЕД зі знанням англійської та (або) німецької мов

Вимоги:

Наявність спеціальної освіти, знання «Інкотермс 2010», «Митного Кодексу України», вміння працювати в програмі 1-С 8, знання англійської та (або) німецької мови.

Обов’язки:

Супровід експортних та імпортних операцій, їх документальне оформлення, робота з брокерами та експедиторами.

Умови роботи:

Робота в міжнародній виробничій компанії, що розташована в Дніпровському районі м. Запоріжжя, графік роботи з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Молодий дружний колектив, офіційне оформлення, відпустка 28 календарних днів, медичне страхування, мобільний зв’язок. Заробітна плата обговорюється на співбесіді.

Агент з митного оформлення вантажів та товарів
Короткий опис:

Регіон: Запоріжжя

Агент з митного оформлення вантажів та товарів

Вимоги:

Наявність спеціальної освіти, знання «Інкотермс 2020», «Митного кодексу України», вміння працювати в програмі 1-С 8, знання англійської є перевагою.

Обов’язки:

Здійснює оформлення вантажних митних декларацій різних типів на перевезення вантажів в міжнародних сполученнях. Робить перевірку правильності, повноти заповнення і комплектності перевізних і супровідних документів. Виконує нарахування належних митних платежів і зборів, керуючись постановами Уряду України, наказами Державного митного комітету України і іншими нормативними документами. Веде оперативний облік виробничих показників, перевізної і супровідної документації.

Умови роботи:

Робота в міжнародній виробничій компанії, розташованій в Дніпровському районі, м. Запоріжжя, графік роботи з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Молодий дружний колектив, офіційне оформлення, відпустка 28 календарних днів, медичне страхування, мобільний зв’язок. Заробітна плата обговорюється на співбесіді.

Водій навантажувача
Короткий опис:

Регіон: Запоріжжя

Обов’язки: вантажно-розвантажувальні роботи, комплектація, упаковка металопластикового профілю.

Вимоги:

Вантажно-розвантажувальні роботи в цеху з виробництва металопластикового профілю ПВХ

Умови роботи:

Досвід роботи від 2-х років і робота на бічному штабелері, наявність діючого посвідчення водія навантажувача.

Комірник
Короткий опис:

Регіон: Запоріжжя

Вимоги:

Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, уважність, чесність, знання ПК (MS Office).

Обов’язки:

Приймає на склад, зважує, зберігає і видає зі складу різні матеріальні цінності. Перевіряє відповідність цінностей, які приймає, супровідним документам. Переміщує матеріальні цінності до місць зберігання вручну або за допомогою механізмів. Керує роботою водіїв навантажувачів. На підставі вимог виробництва комплектує і видає партії вищевказаних матеріальних цінностей. Перевіряє цілісність ТМЦ при прийомі та видачі з комори. Організовує зберігання матеріалів на підвідомчому йому складі. Веде щоденний облік ввірених і переданих йому за актом прийому-передачі ТМЦ. Бере участь у проведенні інвентаризацій. Забезпечує контроль належного зберігання матеріальних цінностей.

Умови роботи:

Офіційне працевлаштування, своєчасна оплата праці, медична страховка, чай, кава за рахунок компанії.

Графік роботи: 2/2 – два робочих, два вихідних: 7:00 – 19:00

Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 18:00

Вантажник
Короткий опис:

Регіон: Запоріжжя

Обов’язки: вантажно-розвантажувальні роботи, комплектація, упаковка металопластикового профілю.

Вимоги:

Фізично здоровий, без шкідливих звичок, відповідальний, здатний швидко навчатися і працювати.

Умови роботи:

Дніпровський район міста Запоріжжя, офіційне працевлаштування, медичне страхування, своєчасна виплата заробітної плати. Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00, субота, неділя – вихідні дні.

Ваше повідомлення відправлено
Ми отримали ваше повідомлення, очікуйте відповідь на вказану вами e-mail адресу.