Kömmerling Premifold 76

Profine запустив інноваційну поворотно-зсувну систему!

PremiFold 76 – це спеціальна слайдінгова система, інноваційна поворотно-зсувна система вікон та дверей, яка може використовуватися в особливих випадках, наприклад, при склінні дуже великих отворів.

Проекти доступні в різних схемах з двома-п’ятьма стулками. Повністю відкритий стіновий проріз може бути реалізований з принаймні однією поворотньою і декількома зсувними стулками.

 

Характеристики

Ідеальна для установки в великі віконні або дверні прорізи +
Проста і легка у використанні +
Максимальна вага стулки 100 кг
Максимальна ширина стулки 900 мм
Монтажна ширина 76 мм
Висота стандартного вузла рама/стулка 116 мм
Теплопровідність, Uf 1,1 W/(m²K)
5-камерна технологія виконання +
Діапазон скління 16–50 мм
Максимальні розміри конструктивного елементу: білий колір: 4,50 х 2,30м; IR-Reflex: 4,00 x 2,25м; стандартні кольори: 3,50 х 2,20м
Докладний опис

Цей спеціальний варіант відкривання реалізований в системі зовнішнього ущільнення 76AD від profine який може бути виготовлений зі стандартною рамою і стандартної стулкою цієї платформи. Крім стандартної фурнітури виробнику вікон потрібно всього кілька додаткових елементів, таких як напрямна рейка, спеціальне ковзне ущільнення і допоміжні пристрої. Таким чином, нова система пропонує високу ступінь економічної ефективності.

Ще одна перевага profine PremiFold 76 полягає в тому, що конструкції не мають видимих елементів фурнітури. Вікна та двері можуть бути оснащені пакетами як в два, так і в три скла.

Завдяки великому вибору ламінуючих плівок ваш будинок або комерційний об’єкт можуть бути індивідуально спроектовані: PremiFold 76 випускається в класичному білому кольорі, з текстурою під дерево, в однотонних кольорах і в кольорах металік.