Двері Kömmerling 88

Основою кожного житла є сучасні, високоякісні вхідні двері. Покладіться в цьому на Kömmerling — бренд, якості, функціональності, естетичності і дизайну якого можна довіряти.

В останні роки різко зросла кількість зломів. Це вже є достатньою підставою, щоб потурбуватися про безпеку вашого будинку. Дверна система для житлових будинків 88 мм більш ніж відповідає вимогам безпеки.

Але в наші дні двері мають не лише захищати ваш будинок від грабіжників, а й сприяти підвищенню енергоефективності будівлі. Тут ви також можете покластися на Kömmerling. Двері з монтажною глибиною 88 мм забезпечують унікальну високоефективну теплоізоляцію, завдяки кільком рівням ущільнення, «інтелектуальній» конструкції камер, статичним сталевим вкладишам, зварним кутовим з’єднувачам і порогу з терморозривом.

Все це також може поєднуватися з сучасними характеристиками доступності і вражаючими розмірами стулки, що досягають 1200 x 2400 мм.

Докладний опис

Цей комплексний дверний модуль доповнює бездоганний рівень проектного потенціалу відповідно до індивідуальних вимог. Різні варіанти обробки «під дерево», звичайні або «металеві» кольори, різні форми функціонального і декоративного скління, обшивка дверей панелями і різноманітна фурнітура — у вас є, з чого вибрати!

Система з ПВХ відповідає віянням часу і дозволяє задовольнити будь-яке бажання клієнта.

Особливості

Високі статичні характеристики і стійкість завдяки зварним кутовим з’єднувачам, статичним сталевим вкладишам і великій монтажній глибині 88 мм

Видатні показники теплоізоляції, що відповідають стандартам для пасивних будинків

Інноваційний з’єднувач для високоякісного ущільнення порога дверей житлового будинку

Велика площа дверних елементів – макс. розмір: 1200 x 2400 мм

Тривалий термін служби за мінімального обслуговування і догляду

Використання тільки безсвинцевих стабілізаторів у вихідному матеріалі — технологія greenline

Надзвичайно високий ступінь герметичності двері завдяки кільком рівням ущільнення

Алюмінієвий відлив і фальцеві вкладиші для забезпечення відмінного захисту від дощу

Облицювання дверей панелями товщиною 24-58 мм

Біле, ламіноване або алюмінієве облицювання

Можливість повної вторинної переробки виробу