Kömmerling PremiDoor 88

PremiDoor 88 дозволяє вам відкрити для себе абсолютно новий смак життя. Незалежно від того, природні пейзажі або міський ландшафт зовні, великий засклений простір стирає кордони між зовнішнім і внутрішнім. PremiDoor 88 — це принципово нова конструкція розсувних дверей, що має максимально зручні системами відкривання і закривання, прекрасні ізоляційні властивості й елегантний дизайн.

Докладний опис

На особливу увагу заслуговують розсувні елементи, що рухаються з неймовірною легкістю за ваги, що досягає кількох сотень кілограмів. Настільки легкий хід елементів висотою до 2,9 м не може не вражати.

Система Kömmerling PremiDoor 88 має прекрасні теплоізоляційні властивості, які за грамотного підбору склопакетів можуть бути покращені аж до відповідності вимогам, що встановлені для будинків із підвищеними вимогами до енергоефективності. Більше того, PremiDoor 88 продовжує надавати нові дизайнерські рішення. Наприклад, розсувні системи доступні в варіанті з алюмінієвими накладками AluClip, які можна пофарбувати в будь-який колір.

Чотири доступні схеми відкривання дозволять навіть найбільш вимогливим покупцям знайти те, що їм до душі. Крім того, дані системи підходять для будівель будь-якої конфігурації. Система Kömmerling PremiDoor 88 не тільки поєднує в собі функціональність і якісну теплоізоляцію, а й здатна прикрасити будь-який будинок.

Особливості

Переконливий результат як в питаннях енергозбереження, так і з точки зору естетики

Велика, безстулкова площа скління з віконними рамами до 54 мм завтовшки

Максимальний розмір білих елементів системи 6.50 м × 2.90 м

Ширина склопакета до 54 мм

Використання інноваційних безсвинцевим стабілізаторів у вихідних матеріалах – технологія greenline

Велика площа скління — більш ефективне споживання сонячної енергії

Доступні варіанти дизайну: класичний білий, ламінація, AluClip

Uf = 1.2–1.3 W/(m²K)

Підходить для переробки та вторинного використання