Kömmerling PremiDoor 88 Lux

З PremiDoor 88 Lux KÖMMERLING вдалося реалізувати одну з найважливіших вимог архітекторів: ще більші скляні поверхні. На ділянках фіксованого скління можна відмовитися від профілю стулки. Зовнішнє скління закріплюється філігранними алюмінієвими штапиками. Результат переконливий, як з точки зору естетики, так і теплофізики. Чим більша площа скла, тим більше вигоди від сонячної енергії. Більше світла, більше тепла, більше дизайну — і, отже, більше задоволення і комфорту у вашому житті.

Застосування алюмінієвих накладок зовні дає практично необмежені колірні можливості. Пластиковий профіль зсередини — простоту обслуговування, стабільність розмірів і високу функціональну надійність.

Докладний опис

PremiDoor 88 Lux — абсолютно новий дизайн підйомно-зсувних системи дверей. З дуже комфортним відкриванням і закриванням, з чудовими показниками теплоізоляції і естетичним зовнішнім виглядом. Захист від дощу, вітру і звукоізоляція — тут PremiDoor 88 Lux вражає своєю видатною продуктивністю.

Тенденція в архітектурі триває: прагнення до дедалі більших, нерозділених скляних поверхонь і більшої відкритості. У той самий час важливо дотримуватися дедалі жорсткіших вимог до енергозбереження. Для задоволення обох вимог PremiDoor 88 Lux виготовлений з інноваційного профілю 88 мм. Ця система профілів характеризується великою монтажною глибиною, що забезпечує високу стабільність і відмінну ізоляцію, а також великим діапазоном скління до 54 мм для використання зі спеціальним функціональним склом.

Крім розмірів і форми, важливі колірна гамма і зовнішній вигляд матеріалу. PremiDoor 88 пропонує вам усі варіанти дизайну для оптимальної реалізації ваших архітектурних ідей. Спектр варіюється від класичного білого до ламінації під дерево, однотонних кольорів і відтінків металік. Відкрийте для себе весь спектр рішень у кольорі, і ви знайдете правильну колірну схему для свого будинку!

У ролі першого великого виробника у світі, марка KÖMMERLING використовує перероблені матеріали без свинцю з ПВХ, а також безсвинцевий ПВХ з «зеленими» стабілізаторами на основі кальцію / цинку. Це також дає користувачам продуктів KÖMMERLING упевненість у тому, що вони є екологічно чистими.

Особливості

Висока стабільність конструктивного елементу висотою поверхового прольоту – 2,9 м.

Максимальний розмір білих елементів системи 6,50 м × 2,90

Можливість застосування алюмінієвих накладок AluClip – безмежний вибір кольорів, анодування, порошкове фарбування

Простота експлуатації під час відкривання-закривання

Повністю підходить для переробки та вторинного використання

Велика безстулкова площа скління з віконними палітурками до 54 мм завтовшки

Відмінні показники теплоізоляції, Uf = 1.3 W/(m²K)

Система безбар’єрного порога на виході назовні, теплий WPC-поріг

Можливість досягнення значень згідно з вимогами для пасивних будинків UD до 0,8 Вт/(м²K)

Використання інноваційних безсвинцевих стабілізаторів у вихідних матеріалах – технологія greenline