Kömmerling PremiDoor 88 AluClip

Крім форми і розміру, особливу роль відіграють колірний ряд і елегантний зовнішній вигляд дверної системи. Система Kömmerling PremiDoor 88 AluClip надасть вам усі необхідні дизайнерські можливості для реалізації ваших архітектурних задумок. Алюмінієві накладки AluClip задовольнять потреби навіть найвимогливіших клієнтів. Ви зможете обирати з майже безмежної низки способів фарбування: наприклад, анодування, порошкове покриття або класичне фарбування. Кількість доступних кольорів досягає кількох тисяч. Більше ніщо не зможе перешкодити вам надати вашому будинку унікального зовнішнього вигляду і індивідуального характеру.

Докладний опис

Загалом система PremiDoor 88 AluClip поєднала в собі краще від двох світів. З одного боку, це стильні погодостійкі алюмінієві накладки, доступні в широкому асортименті кольорів. З іншого — це профіль із ПВХ, який для багатьох є кращим вибором, завдяки тепло- і звукоізоляційним якостям, а також легкій у догляді поверхні.

Алюмінієві накладки легко приєднуються до ПВХ-профілю, забезпечуючи надійність і тривалий термін експлуатації. Обираючи PremiDoor 88, ви отримуєте розсувну систему, що відповідає всім ринковим вимогам і витримує конкурентне порівняння з будь-якими іншими розсувними елементами. Завдяки застосуванню технології AluClip, ви отримаєте двері розсувного типу, виготовлені індивідуально з урахуванням ваших потреб.

Особливості

Велика, безстулкова площа скління з віконними рамами до 54 мм завтовшки

Uf = 1.2–1.3 W/(m²K)

Можливість досягнення значень згідно з вимогами для пасивних будинків UD до 0,8 Вт/(м²K)

Використання інноваційних безсвинцевим стабілізаторів у вихідних матеріалах — технологія greenline

Максимальний розмір білих елементів системи 6.50 м × 2.90 м

Ширина склопакета до 54 мм

Повністю підходить для переробки та вторинного використання