Kömmerling PremiSlide 76 AluClip

Вікна всі виглядають однаково. Їх можна відкривати «на поворот» або нахилом; вони білі або, щонайбільше, мають колір «антрацит». Система PremiSlide 76 AluClip інша.

Це геніальна система розсувних вікон і дверей. Ніякі віконні стулки не виступають у кімнату, і немає необхідності прибирати все з підвіконня, тому що ви хочете запустити повітря в кімнату. PremiSlide 76 — сучасне чудо економії простору. Вона може показати всі свої переваги, особливо в невеликих кімнатах, школах і офісних будівлях. Можна рухатися безперешкодно, не дивлячись на відкриті вікна або дверні елементи. І все це з максимальною різноманітністю кольорів. На відміну від стандартної комплектації, система AluClip оснащена зовнішньою алюмінієвою накладкою. Вона може бути не тільки пофарбованою, мати порошкове покриття всіх мислимих кольорів, а й може навіть мати так званий ефект Sparkling (блискучий). Все за вашим бажанням. Крім того, накладки особливо стійкі до погодних умов і мають брудовідштовхувальні властивості.

Докладний опис

Але найкрасивіша віконна система марна, якщо вона не має відмінних експлуатаційних властивостей. PremiSlide 76 AluClip відповідає цим вимогам найбільше. Значення Uf до 1,4 Вт / (м² K) і значення Uw 0,70 Вт / (м² K), що відповідають стандарту пасивного будинку, є незвичними властивостями, особливо для розсувних систем. Потрійне ефективне скління може бути встановлене товщиною до 50 мм.

У слайдинговій системі PremiSlide можна проектувати як невеликі, так і дуже великі елементи розміром до 3000 х 4000 мм. Результатом і прекрасним «побічним ефектом» є залиті світлом приміщення, сонячне тепло і зниження витрат на опалення.

Особливості

Інноваційна слайдингова система вікон і дверей

Можливе виготовлення розсувних вікон, розсувних дверей, міжкімнатних розсувних дверей

Система фурнітури ECO SLIDE від Siegenia

Простота використання, безпечне щілинне провітрювання

Майже безмежний вибір кольорів алюмінієвих накладок, анодування, порошкове фарбування

Розроблено на основі системи зовнішнього ущільнення 76AD AluClip

Потрійне скління з товщиною склопакета до 50 мм

Коефіцієнт теплопровідності Uf до 1,4 Вт/(м²K)

Повністю підходить для переробки та вторинного використання

Використання інноваційних безсвинцевих стабілізаторів у вихідних матеріалах — технологія greenline