Kömmerling 88 AddOn

Kömmerling 88 AddOn – це інноваційна комбінована стулка майбутнього. Віконна система ПВХ, що оснащена ідеальним комбінованим захистом, поєднується з успішно розробленою системою Kömmerling 88 AluClip. Завдяки поєднанню ПВХ й алюмінію, Kömmerling 88 AddOn вирізняється не тільки оптимальними технічними характеристиками, а й вражаючим сучасним дизайном.

Докладний опис

Завдяки додатковому контуру скління ви отримуєте відмінний захист вбудованих жалюзі. Система візуального та сонцезахисту розташована між двома стеклами і захищена від будь-яких погодних умов, надаючи вашому будинку приємного відчуття простору. Жалюзі управляються вручну або за допомогою електроприводу.

Переваги додаткового контуру скління відчуваються у збільшених значеннях звуко- і теплоізоляції. Збережіть з легкістю значну частину ваших витрат на опалення і зменшіть викиди CO2. Енергоефективність та елегантність ніколи не були такими легкими до появи Kömmerling 88 AddOn. Більше ізоляції, більше дизайну.

Kömmerling 88 AddOn поєднує переваги пластика і алюмінію в одній системі. Сучасні ПВХ-профілі Kömmerling, що оснащені додатковим контуром скління стулки, забезпечують додаткове збільшення теплової і звукоізоляції. Алюміній дає елегантність, стійкість до атмосферних впливів і безліч кольорів. Ви можете обрати будь-який з практично необмеженого асортименту відтінків RAL для алюмінієвої накладки. Додаткові технології – порошкове покриття, анодування і NCS (стандарт кольорової палітри з близько 1950 кольорів).

Завдяки якісним алюмінієвим накладкам і комбінованій алюмінієвій стулці, така віконна система з ПВХ ідеально підходить для візуально привабливих фасадів з великими площами скління. Вимоги завтрашнього дня виконуються сьогодні. Модульний дизайн і технології апгрейда Kömmerling дають свободу в дизайні вашого будинку, відповідно до ваших побажань.

Наш принцип «greenline»: енергоефективні віконні системи, безсвинцеві стабілізатори у первинному матеріалі й інтелектуальні концепції утилізації забезпечують додатковий сталий розвиток.

Особливості

Kömmerling 88 AddOn – більше ізоляції, більше дизайну

Оптимальна система візуального та сонцезахисту, що захищена від погодних факторів, всередині між двома стеклами

Додатковий контур скління для поліпшення звуко- і теплоізоляції

Майже необмежений вибір кольорів алюмінієвих накладок і комбінованої алюмінієвої стулки завдяки технологіям покриття, таким як анодування і порошкове фарбування

Інноваційна віконна і дверна система з монтажною глибиною 88 мм

Для використання в ПВХ-вікнах з алюмінієвими накладками, а саме Kömmerling 88 AluClip

Оптимальна економічна ефективність, екологічність, довговічність і надійність