Kömmerling 76MD AluClip Zero

AluClip Zero – варіант дизайну для системи Kömmerling 76, доступний у трьох версіях. Унікальний на ринку, з видом «урівень», видом «скляна стулка» і класичним видом «дерево-алюміній». У цій версії скляна площина стулки лежить у тій самій площині, що і в «глухому» склінні.

Докладний опис

Сумісність також важлива для цього продукту: можливе застосування основних компонентів системи Kömmerling 76. AluClip Zero значно розширює можливості системи 76 мм особливо для архітектурних проектів з високими вимогами і дає свої переваги там, де зовнішній вигляд алюмінію так само важливий, як і функціональні переваги ПВХ .

Ця віконна система ПВХ поєднує в собі найкраще з обох матеріалів в одному конструктивному елементі. Алюмінієва накладка зовні надає практично необмежені можливості в колірному дизайні, у той час як ПВХ-профілі зсередини забезпечують простоту в обслуговуванні, високу стабільність розмірів і надійну функціональність.

Ця система також є прикладом з екологічної точки зору. Бренд Kömmerling є першим ключовим виробником у світі у виробництві профілів не тільки в поєднанні регенерату з первинним ПВХ, а й винятково ПВХ без свинцю з «зеленими» стабілізаторами на основі кальцію і цинку. Це дає впевненість усім, хто використовує продукти KÖMMERLING, що вони також беруть участь у захисті довкілля.

Особливості

Три види накладок

Діапазон скління 36-50 мм і 48-56 мм

Можливість вторинної переробки

Різні методи обробки поверхні (анодування, порошкове фарбування) і величезний вибір кольорів з палітри RAL

Легкість очищення, міцність

Подано заявку на патент

Значення Uf = 1.1–1.2 Вт/(м²K)

Зовнішня поверхня – алюмінієва, внутрішня – нейтрального білого кольору

Довговічність

Технологія greenline