Kömmerling 88 AluClip Pro

Під час вибору правильного віконного профілю дві речі мають особливе значення: естетика і функціональність. Kömmerling 88 AluClip Pro задовольняє ці далекосяжні безкомпромісні вимоги. З відмінними показниками якості, теплоізоляції і свободи дизайну.

Докладний опис

Розумна комбінація двох матеріалів: кріплення якісної алюмінієвої накладки на ПВХ-профілі дає оптимальне використання переваг обох матеріалів. Отримана стабільність дозволяє відмовитися від звичайного сталевого армування усередині профілю стулки. Наслідок: економія енерговитрат завдяки більш високій теплоізоляції і підвищення і без того високих показників звукоізоляції і теплофізики пластикового профілю.

Зовнішній вигляд також не став жертвою компромісів. З одного боку, пластик, на відміну, наприклад, від алюмінієвих вікон, дає відчуття затишку в житловому приміщенні. З іншого, оформлення алюмінієвої накладки може бути відповідним до індивідуальних вимог — шляхом вибору з тисяч відтінків RAL або спеціального покриття, такого як порошкове покриття або анодування. Алюмінієва накладка також надає вікну високий рівень стійкості до атмосферних впливів, а зовнішнім виглядом — відчуття легкості і надійності.

Утилізація завершує цикл — тут Kömmerling встановлює амбіційні стандарти. ALuClip Pro повністю переробляється, а його складові повторно вводяться в цикл використання матеріалів. Це не тільки збільшує цінність вашого майна, а також є розумною інвестицією в майбутнє і навколишнє середовище.

Особливості

Інтелектуальне поєднання алюмінію і ПВХ для підвищення рівня статичної міцності

Система підходить для роботи за технологією proEnergyTec — промислове запінювання профілів, — що дає можливість підвищити рівень теплоізоляції

Довгий термін служби

Технологія “greenline”

Відмінні характеристики теплоізоляції порівняно з алюмінієвими вікнами

Різні методи обробки поверхні і величезний вибір кольорів з палітри RAL

Можливість вторинної переробки

Легкість очищення, міцність і довговічність