ВЕНТИЛЯЦІЯ: ЗДОРОВИЙ МІКРОКЛІМАТ

Щоб забезпечити оптимальний баланс між економією теплової енергії та подачею свіжого повітря, PROFINE пропонує широкий спектр віконних провітрювачів, спеціально призначених для відповідних віконних систем.

На додаток до REGEL-air® для нашої системи 76 із зовнішнім ущільненням, для системи 88 із середнім ущільненням і ClimaTec 76 для системи 76 із середнім ущільненням, останнім часом ми розширили наш асортимент пристроїв вентиляції. ClimaTec Plus і ClimaTec 88 - два нових віконних провітрювача для наших флагманських систем 76 мм із зовнішнім і середнім ущільненням, а також для серії з конструктивною глибиною 88 міліметрів, яка має високу енергоефективність.

ClimaTec Plus

Завдяки своїй універсальності новий віконний фальцевий провітрювач ClimaTec Plus забезпечує абсолютну гнучкість застосування в системах 76 із зовнішнім і середнім ущільненням, а також в системі 88 із середнім ущільненням.

ClimaTec Plus - запатентований провітрювач нового покоління. Інноваційний пристрій не потребує обслуговування і точно управляє повітряним потоком чутливими саморегулюючими ригельними клапанами. Положення ClimaTec Plus не залежить від фурнітури, а завдяки технології фіксації забезпечує швидку і просту установку в віконному фальці.

ClimaTec 88

Елемент пасивної вентиляції ClimaTec 88 тепер доступний спеціально для нашої енергоефективної системи 88 із середнім ущільненням.

Установка провітрювача здійснюється через фрезерований отвір в камері для металу. Спеціальне рішення для преміум-серії з монтажною глибиною 88 мм!

14 Січня 2019
17 Травня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Травня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Травня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм