Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування групі PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося запустити великий проект у Південній Кореї.

"One Bailey Project" групи Samsung - найбільше разове замовлення в історії PROFINE, проект із двозначною цифрою в мільйонах.

Будівельний проект є ексклюзивним житловим комплексом в районі Великого Сеула, який включає близько 3000 квартир, кожна з яких має сім-вісім вікон.

Приблизно 23 000 конструкцій виготовлені з використанням профільної системи із середнім ущільненням PROFINE з монтажною глибиною 88 міліметрів та розсувної системи PremiSlide від PROFINE з алюмінієвими накладками зовні та ламінованими з боку приміщення.

Замовник зупинив свій вибір на системах PROFINE, в першу чергу, через їхню чудову теплоізоляцію і через високі вимоги до дизайну і кольору.

Перші морські контейнери з профілями німецького виробництва будуть завантажені у першому кварталі 2022 року, а замовлення буде реалізоване протягом 2022 року.

«Це велике замовлення в Південній Кореї підкреслює глобальну репутацію нашої продукції і знаменує собою ще одну віху в нашій стратегії міжнародної експансії. Я вдячний колегам-професіоналам, які брали участь у проекті та, перш за все, нашому місцевому партнеру, який робить такі великі проекти можливими завдяки своїй орієнтації на стійку якість та сервіс», – сказав доктор Петер Мрозік, власник та генеральний директор PROFINE.

17 Грудня 2021
29 Травня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Травня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм

13 Травня 2021

Інформаційний лист

Про розширення продуктової лінійки KÖMMERLING