Розсувні вікна в тренді

Ідеальне рішення для вентиляції під час пандемії коронавируса: розсувні вікна Kömmerling PremiSlide 76

Повністю реконструйований об'єднаний шкільний комплекс "Початкова школа Люцерат" і "Середня школа Вулкан Айфель"

У громаді Ульмен-Люцерат (Ulmen-Lutzerath), Німеччина, була проведена модернізація будівель об'єднаного шкільного комплексу "Початкова школа Люцерат" і "Середня школа Вулкан Айфель". Роботи по 40-річному комплексу, що складається з одно-, дво- і триповерхових будівель, включали комплексну енергетичну модернізацію фасаду і вікон.

Стулки PremiSlide 76 не виступають всередину при відкриванні, не займають корисного простору в приміщенні

Новий енергоефективний фасад в гарних кольорах отримав також і нові вікна. Розсувні віконні конструкції були встановлені у всіх класних кімнатах. Це дозволяє легко провітрювати класи, що актуально під час поширення коронавируса. На відміну від поворотно-відкидних вікон, стулки яких виступають всередину при відкриванні, розсувні вікна не займають корисного простору в приміщенні і дають можливість дотримувати безпечну відстань.

Новий енергоефективний фасад в гарних кольорах будівель шкільного комплексу в громаді Ульмен-Люцерат отримав також і нові вікна

Виготовленням і професійним монтажем нових вікон повністю займалася спеціалізована компанія Kaspari GmbH & Co. KG з Люцерата. Компанія також демонтувала старі алюмінієві вікна, розділила матеріали за типами і відправила їх на переробку. Поряд з новими розсувними вікнами віконна компанія також виконала внутрішнє оздоблення і установку внутрішніх жалюзі.
Компанія з виробництва вікон встановила 105 розсувних вікон PremiSlide в класах і 70 поворотно-відкидних вікон в інших приміщеннях. PremiSlide довела свою надійність і довговічність, має відмінну тепло- і звукоізоляцію і, таким чином, дає великі переваги з точки зору комфорту і експлуатації, особливо в громадських будівлях.
Крім простого відкривання для наскрізної вентиляції, система розсувних вікон робить можливим безступеневе щілинне провітрювання, що забезпечує постійний обмін повітря. Для віконних ручок були обрані особливо міцні і стійкі рішення з урахуванням високих вимог довговічності.

Відмінне рішення для клімату (коефіцієнт теплопередачі Uw 0,84 Вт / (м ² K)

Проектним бюро, яке відповідальне за проект модернізації, була компанія «IBS Ingenieure» з Альфлена. Відповідальний інженер Крістоф Браун: «Тип і дизайн вікон, а також вибір системи були для нас дуже важливими факторами при плануванні і дизайні, оскільки вікна складають більшу частину фасаду. Ми дуже задоволені вибором розсувної системи KÖMMERLING PremiSlide 76. Двокамерний енергоефективний склопакет забезпечує високий рівень теплоізоляції. Завдяки цій властивості ми досягли значення Uw близько 0,84 Вт / (м ² K). Це відмінне теплофізичне значення для такої віконної системи. Крім того, це рішення дуже ергономічне завдяки механізму плавного ковзання і не вимагає місця, так що можливості дизайну та концепції інтер'єру в значній мірі не обмежені. Коротко: розсувні вікна - дуже хороший вибір в громадських будівлях і особливо в школах».

Розсувна система PremiSlide 76: загальна монтажна глибина 158 мм, монтажна глибина розсувної стулки 76 мм, 5-камерна будова профілю

Розсувна система KÖMMERLING PremiSlide 76 має загальну монтажну глибину 158 мм, а монтажна глибина розсувної стулки - 76 мм. Пластиковий профіль має 5-камерну будову і вузький вид, забезпечує максимально можливе світлопропускання і збільшує приплив сонячної енергії. Віконна система виготовлена з екологічно чистого ПВХ з додаванням стабілізаторів, що не містять свинцю, і з високим відсотком перероблених матеріалів.
Тепер дотримуватися урядових вимог до вентиляції в класах стало набагато простіше. Вентиляція покращує мікроклімат в приміщенні, що позитивно впливає на здатність до навчання. І до того ж нові вікна значно покращують звукоізоляцію.

Висновок: розсувні вікна стають все більш популярними

Успішний проект реновації шкільного комплексу «Початкова школа Луцерат» і «Середня школа Вулкан Айфель» демонструє переваги розсувних вікон для громадських будівель. Скрізь, де використовуються великі вікна, розсувні вікна функціональні, енергоефективні, ергономічні і, перш за все, є реальною альтернативою, яку слід враховувати при плануванні.

18 Листопада 2020
17 Липня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Липня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Липня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм