profine Group зростає, навіть в ці складні часи

В травні 2020 року profine Group придбала основні активи у британської Aperture Group, раніше Synseal.
Aperture Group, що базується в Гутуейте (Huthwaite), Ноттінгемшир, відома своїми брендами, такими як Legend, Synerjy, Evolve, Caliber Doors, Norvik New Build або WarmCore.
Великобританія традиційно була одним з основних європейських ринків profine. До сих пір profine, як постачальник систем, ще не створив власний екструзійний цех в регіоні, але з цього тижня виробництво почнеться під новою назвою profine UK Extrusions Ltd - з більш ніж 20 екструзійними лініями, власною змішувальною установкою і декількома лініями ламінації і лиття під тиском. Планується, що чисельність персоналу збільшиться до 100 чоловік.
profine продовжує діяльність свого успішного бренду Kömmerling в Великобританії, а окремі продукти з портфоліо Aperture також будуть продаватися в інших країнах.
Доктор Петер Мрозік, власник і генеральний директор profine: «Цим придбанням ми зміцнюємо наші позиції на міжнародному ринку і продовжуємо історію успіху на ринку Великобританії. Таким чином, ми підкреслюємо нашу мету бути провідною компанією в галузі на кожному з наших ринків.»

21 Травня 2020
17 Травня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Травня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Травня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм