PremiFold 76 – Profine запускає інноваційну систему

PremiFold 76 - це спеціальна слайдінгова система, інноваційно поворотно-зсувна система вікон та дверей, яка може використовуватися в особливих випадках, наприклад, при склінні дуже великих проемов.Проекти доступні в різних схемах з двома-п'ятьма стулками, наприклад, в білому кольорі - з максимальним розміром 4,50 метра в ширину і 2,30 метра у висоту. По крайней мере, з одного поворотною стулкою і декількома зсувними стулками може бути використаний у повному обсязі відкривається віконний отвір.

Цей спеціальний варіант відкривання реалізований в системі зовнішнього ущільнення 76AD від profine і може бути виготовлений зі стандартною рамою і стандартної стулкою цієї платформи. Крім стандартної фурнітури, виробнику вікон потрібно всього кілька додаткових елементів, таких як напрямна рейка, спеціальне ковзне ущільнення і допоміжні пристрої. Таким чином, нова система пропонує високу ступінь економічної ефективності. Ще одна перевага profine PremiFold 76 полягає в тому, що конструкції не мають видимих ​​елементів фурнітури. Вікна і'двері можуть бути оснащені пакетами як в два, так і в три скла. Завдяки великому вибору ламінуючих плівок ваш будинок або комерційний об'єкт можуть бути індивідуально спроектовані: PremiFold 76 випускається в класичному білому кольорі, з текстурою під дерево, в однотонних кольорах і в кольорах металік з 1 квітня 2019 року.

«Попит на розсувні системи неухильно зростає, вони є справжнім трендовим продуктом. PremiFold 76 - наша остання інновація в області розсувних систем і ми впевнені, що зможемо дати новий імпульс в цьому сегменті », - каже Стефан Шефер, директор по продуктах і маркетингу компанії Profine.

10 Травня 2019
17 Травня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Травня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Травня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм