Нагорода VinylPlus для profine

У рамках нашої стратегії сталого розвитку компанія profine GmbH була нагороджена знаком «Етикетка продукції VinylPlus» після строгого процесу сертифікації (сертифікат додається).

Етикетка VinylPlus є знаком екологічної стійкості будівельних виробів з ПВХ. Цей сертифікат дозволяє кінцевим споживачам, виробникам та ринку легко впізнавати продукцію, що відрізняється високою продуктивністю та екологічністю. Компанії-партнери із сектору віконного будівництва можуть використовувати етикетку для реклами профільних систем та ПВХ-плит, наприклад, на тендерах.
Етикетка екологічності була розроблена VinylPlus, добровільним зобов'язанням європейської галузі ПВХ при забезпеченні сталого розвитку, у тісній співпраці з «Будівельним науково-дослідною установою» (Building Research Establishment - BRE) та «Природній крок» (The Natural Step - TNS).
profine GmbH має право використовувати етикетку продукту VinylPlus на територіях продажу в Європі (27 країн ЄС, а також Великобританія, Норвегія та Швейцарія) для наступних продуктів:
Сімейство продуктових систем:
System 70 AD, Systems 76 AD / 76 MD / 76 K-Vision, Systems 88 AD / 88MD, PremiDoor 76, PremiDoor 88, Kömmerling C70, Kömmerling O70, PremiLine 80, KömaCel, KömaDur, KömaTex, KömaStyle, KömaPan, KömaPrint
Як це зазвичай відбувається при процедурах сертифікації, системний провайдер в ході незалежного аудиту повинен довести, що було дотримано певних ключових вимог. Критерії включають, серед іншого, відповідальну закупку ПВХ-сировини та добавок, замкнутий цикл матеріалів та переробки, стратегію сталої енергетики та клімату та вимоги до управління процесами. По суті, необхідно забезпечити, щоб ПВХ у якості сировини поступав з екологічно чистих джерел, мав екологічні процеси обробки та переробки для повторного використання.
Додаткова інформація щодо ініціативи VinylPlus на веб-сайті www.vinylplus.eu (англ.).

11 Лютого 2021
17 Травня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Травня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Травня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм