Міжнародний фотоконкурс 2019 від PROFINE

Із задоволенням оголошуємо про проведення Міжнародного фотоконкурсу, який буде мати трьох переможців і спеціальний приз через Facebook. Конкурс, в якому можуть брати участь всі співробітники компанії, наші партнери-виробники вікон і дилери, а також всі ті, хто працює з нашими брендами (KBE, KÖMMERLING і TROCAL).

Які вимоги повинні бути виконані?

Представлені зображення повинні представляти проекти, в яких є вікна або двері з системами KBE, KÖMMERLING або TROCAL, які можуть являти собою фотографії споруд із завершеними будівельними роботами, будинків на одну родину, готелів, громадських або промислових будівель. Це повинні бути високоякісні зображення (мінімальний розмір 5 Мб і максимум 10 Мб), які можна використовувати для друку і які можуть бути виконані професійним фотографом.

Також важливо мати права на надіслані фотографії, так як вони можуть бути опубліковані в журналах, рекламних оголошеннях, плакатах або на наших веб-сайтах. Власник або експлуатуюча організація не повинні мати заперечень проти використання зображень для цифрових або друкованих рекламних публікацій. На фотографіях ніхто не повинен бути впізнаваним.

Що можна виграти?

Журі обере три найкращі фотографії, які отримають такі нагороди:
Перший призпутівка на € 1500.
Другий приз - Дрон з HD-камерою, вартістю близько 800 євро.
Третій призGoPro ActionCam, вартістю близько 400 євро.

Співробітники profine виберуть десять фотографій, які будуть опубліковані в Facebook. Той, хто отримає найбільше лайків, отримає додатковий приз в розмірі 500 євро.

Всі переможці будуть оголошені під час наступної великої виставки вікон Fensterbau Frontale, яка відбудеться в Нюрнберзі (Німеччина) в березні 2020 р.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, заповніть анкету і разом з фотографіями об'єкта надішліть її за адресою:
[email protected]
Анкета Конкурсу - натисність для завантаження!

Крайній термін для участі - 31 грудня 2019 года!
Хай щастить!

25 Вересня 2019
17 Квітня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Квітня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Квітня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм