Концерн profine отримав сертифікат pro-K

В кінці травня лідер німецького ринку віконних профілів, концерн profine GmbH, отримав сертифікат програми «Zero Pellet Loss» асоціації pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану.

Ініціатива pro-K, німецької промислової асоціації з виробництва напівфабрикатів і товарів широкого вжитку з полімерної сировини, є частиною глобальної угоди виробників продуктів з ПВХ «Operation Clean Sweep». Ці програми спрямовані на мінімізацію потрапляння ПВХ-сировини у довкілля і є внеском промисловості у боротьбу з глобальною проблемою забруднення світового океану відходами з пластика й інших матеріалів.

«Завдяки вірності взятим зобов'язанням у галузі охорони довкілля, сьогодні profine відіграє провідну роль на ринку і служить яскравим прикладом екологічно відповідальної компанії», — сказав керуючий директор асоціації pro-K Ральф Олсен під час церемонії вручення сертифікату в місті Пірмазенсі (Німеччина).

Постачальник профільних систем з ПВХ під марками KBE, Kömmerling і Trocal активно бере участь у програмі з весни 2017 року. Компанії, що беруть участь у «Zero Pellet Loss», мають розробити детальний план дій щодо запобігання втрати ПВХ-сировини на своєму заводі, почати його реалізацію і здійснювати регулярний контроль за нею. На допомогу таким компаніям асоціація пропонує різні корисні матеріали, наприклад, карту контролю за виконанням ключових пунктів плану, збірник успішних прикладів зі світової практики або інформаційний лист про компанії-постачальників.

Стефан Шефер, директор з маркетингу та розвитку продуктів, пояснює мотивацію компанії: «Беручи участь у цій ініціативі, ми наголошуємо на важливості екологічної відповідальності у філософії profine. Ми хочемо служити хорошим прикладом для галузі і показати, що ми дбаємо про захист довкілля. У майбутньому ми також хочемо залучити наших клієнтів до участі у цій програмі».

«Тільки дуже невелика частка пластикових відходів у морях — це сировина ПВХ. У більшості випадків це такі продукти як пакувальні матеріали або рибальські сітки, які недбало викидаються. Ключовим фактором для нас є запобігання цьому. Саме із запобігання потраплянню пластикових відходів у довкілля починає працювати програма "Zero Pellet Loss",— прокоментував Ральф Олсен.— Тому важливо, щоб індустрія переробки пластмас також подавала правильний приклад і робила усе можливе у прямій сфері її впливу».

25 Травня 2018
17 Травня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Травня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Травня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм