Інформаційний лист

Шановні партнери!

Як відомо, згідно зі змінами до ДБН В.2.6-31: 2006 "Теплова ізоляція будівель" в Україні для світлопрозорих огороджувальних конструкцій діють норми опору теплопередачі для двох кліматичних зон, як показано в таблиці нижче. Також в процесі розгляду перебуває нова редакція даного ДБН , в якій зміниться принцип визначення нормативного опору теплопередачі з урахуванням коефіцієнта скління фасаду будівлі світлопрозорими огороджувальними конструкціями:

Вид огороджувальної конструкції Значення Rq min, м2 ·К/Вт,  для температурної зони
І ІІ
Зараз
Світлопрозорі огороджувальні конструкції 0,75 0,6
Зовнішні двері 0,6 0,5
Буде
Світлопрозорі огороджувальні конструкції для фасадів з коефіцієнтом скління (mск) mск ≤ 0,3 0,75 0,6
0,3 ˂ mск ≤ 0,5 0,90 0,75
0,5 ˂ mск ≤ 0,8 1,10 0,95
mск ˃ 0,8 1,32 1,22
Зовнішні двері 0,70 0,60

 

Заплановані зміни норм зроблять їх вище тих, що діють в даний час. Дана інформація підтверджує той факт, що на сьогоднішній день віконна галузь в Україні відстає в застосуванні більш високих вимог до віконних конструкцій в порівнянні з діючими вимогами в Західній Європі, а виробники і дилери, відповідно, виготовляють і реалізують віконні конструкції з низькою енергоефективністю.

Не чекаючи введення нових норм, дочірнє підприємство profine GmbH «Профайн Україна», послідовно відстоюючи принципи економіки сталого розвитку та енергоефективності в Україні, впроваджуючи їх в своїх виробничих процесах, прийняла рішення вивести з виробництва систему віконних профілів з монтажною шириною 58 мм. Ми розуміємо, що зміни у виробництві та залишки на складах наших партнерів вимагатимуть певного перехідного періоду, тому запускаємо процес виведення даної системи з 01.10.2021 р. Просимо Вас проконтролювати свої залишки, сформувати і відправити нам Ваші заявки на дану систему не пізніше 15.11.2021 р. Після зазначеного періоду заявки на дану систему будуть неможливі.

Просимо всіх учасників ринку підтримати нашу ініціативу про відмову від систем з низькими показниками теплоізоляції, і тим самим зробити свій внесок у підвищення енергоефективності будівель в Україні.

 

З повагою,

Генеральний директор

ТОВ «Профайн Україна»

Л.С. Фукс

20 Вересня 2021
17 Червня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Червня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

13 Червня 2021

Інформаційний лист

Про розширення продуктової лінійки KÖMMERLING