Інформаційний лист

Шановні партнери!

     Серед учасників віконного ринку час від часу виникає дискусія щодо порівняння якості профілів ПВХ з товщиною стінок класу А (RAL-A) і класу В (RAL-B). Обговорюється сакраментальне питання: - Чи рівні за якістю профілі RAL-A і RAL-В чи ні?

     Для отримання кваліфікованого висновку ми звернулися до наших німецьких колег в profine GmbH і ось яку відповідь ми отримали.
     Якість профілів RAL-A нічим не відрізняється від якості профілів RAL-В і підтверджує це три головні аргументи:
1. Витяг з основного європейського стандарту на профіль ПВХ EN 12608-1:2016 (D): «Класифікація профілів по товщині стінок призначена для подання широких варіацій профілю та дизайну вікон для різних застосувань, які використовуються в Європі. Ця класифікація не має на увазі різницю у якості профілю або виготовлених з нього вікон за умови дотримання відповідних експлуатаційних вимог як для профілів, так і для вікон».
2. В RAL-GZ 716 не має відмінностей між класом A і класом B щодо випробувань. Всі профілі, незалежно від товщини стінок, проходять однакові випробування.
3. Присвоєння профільній системі RAL-B сертифіката RAL-GZ 716 остаточно прирівнює таку систему до сертифікованих систем RAL-A.

Як приклад в додатку наведено сертифікат RAL-GZ 716 на систему 76 AD.

З повагою,

ООО «ПРОФАЙН УКРАЇНА»

13 Квітня 2020
17 Травня 2021

Великий проєкт для PROFINE у Південній Кореї

Після інтенсивного планування компанії PROFINE разом із своїм партнером WooshinWin вдалося здійснити великий проєкт у Південній Кореї

29 Травня 2021

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

«Профайн Україна» підвела підсумки участі в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в м. Харків

20 Травня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм