Участь партнерів PROFINE в виставці INTER BUILD EXPO 2019

З 19 по 22.03.2019 в Києві відбулась виставка INTER BUILD EXPO 2019. На виставці брали участь партнери компанії PROFINE. Компанія Stimex  представила конструкції з використанням передових розсувних систем від profine: PremiDoor 88 і PremiSlide76. Конструкції викликали шалену зацікавленість у відвідувачів. А все тому що розувна система PremiSlide була укомплектована елементом додаткового комфорту - механізмом м'якого закривання стулки Softclose.

Зразки системи Kömmerling 76 AluClip викликали зацікавленість у представників будівельних компаній, оскільки комбіновані системи із ПВХ з алюмінієвими накладками набирають популярності на українському ринку.

Також гості виставки могли ознайомитись з оновленою палітрою кольорів для ламінуючих плівок Exofol PX від провідного європейського виробника Renolit. Конструкції виконані в кольорах Amaranth Oak и Weissbach Eiche та виглядали сучасно. Нові плівки не вигорають на сонці та не розігріваються; саме тому кольорові конструкції з профільними системами PROFINE зберігають надійність і стабільність навіть при екстремальних температурах.

03 Apr 2019
28 Apr 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

27 Mar 2018

2425 років ділового партнерства

Були удостоєні нагороди від 10 до 50 років партнерства з одним з профільних брендів KBE, KÖMMERLING і TROCAL. Ювілейні клієнти приїхали з 26 країн.

25 May 2018

Концерн profine отримав сертифікат pro-K

Концерн profine отримав сертифікат pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з KÖMMERLING