Компанія Профайн вітає з відкриттям своїх партнерів - віконний салон “Element"

Компанія Профайн вітає з відкриттям своїх партнерів - віконний салон “Element"

24 травня в місті Одесса було відкрито новий салон преміальних конструкцій, який з ПВХ-профілів працює тільки з системами KÖMMERLING. У відкритті салону брали участь представники керівництва компанії "ПРОФАЙН Україна", а також керівництво компанії «Елемент».

В салоні представлено повний асортимент конструкцій з використанням систем 76мм AD та MD, преміум системи 88мм та розсувні системи PremiDoor і PremiSlide. Також зробили акцент на конструкції в комплектації AluClip - це поєднання ПВХ профілю і сучасних алюмінієвих наклалок. Як постачальник повнокомплектних систем, KÖMMERLING презентує великий асортимент вікон і засобів візуального захисту, які мають чіткі переваги над конкурентами. Широкий спектр наших систем також забезпечує основу для творчих рішень, спеціально призначених для задоволення індивідуальних потреб. Ще раз вітаємо коллег з відкриттям нового салону! Бажаємо стрімкого розвитку та розширення покриття мережі салонів «Елемент» по всій території України!

08 Jun 2019
28 Apr 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

25 May 2018

Концерн profine отримав сертифікат pro-K

Концерн profine отримав сертифікат pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану

12 Nov 2018

Виставка Будівництво-2019 в Мюнхені

Відвідайте нас в період з 14 по 19 січня в Мюнхені на світовій будівельній виставці!

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з KÖMMERLING