KÖMMERLING - досконалість вікон,
підтверджена часом

Як постачальник повнокомплектних систем, KÖMMERLING презентує великий асортимент вікон і засобів візуального захисту, які мають чіткі переваги над конкурентами. Широкий спектр наших систем також забезпечує основу для творчих рішень, спеціально призначених для задоволення індивідуальних потреб.

KÖMMERLING – це історія успіху більше 120 років, яка тісно пов'язана з досягненнями партнерів!

Якість. Бездоганна якість продукції – основа нашої роботи. Широкий асортимент продуктів преміум-класу охоплює всі сегменти ринку та відповідає найвищим вимогам клієнтів. Ми працюємо в єдиній системі якості – від стадії розробки продукту до етапу дистрибуції. Різнобічне вивчення продукції здійснюється незалежними дослідницькими інститутами. Зокрема, сертифікат ISO 9001 нам видав Британський інститут BSI.

Системність. Для KÖMMERLING системність – це не лише гармонійний, ексклюзивний асортимент продукції, а й особлива увага до всіх етапів його створення – від досліджень і розробок до виробництва, професійного застосування та повторного використання відходів згідно з концепцією сталого розвитку.

Партнерство. Ми приділяємо особливу увагу співпраці з нашими партнерами. Ми невпинно зростаємо і розвиваємося заради наших клієнтів. Постійна підтримка наших партнерів, необхідні консультації та професійний сервіс є основними факторами, що визначають нашу діяльність. Ми пропонуємо комплексні програми навчання щодо асортименту продукції, методів продажу, технічної інформації та практичних занять.

Переваги вікон KÖMMERLING

Теплоізоляція
Теплоізоляція

Поєднуючи в собі всі сучасні компоненти теплозахисту, вікна KÖMMERLING є унікальним за ефективністю засобом збереження тепла вашого будинку.

Звукоізоляція
Звукоізоляція

Тихі вікна KÖMMERLING забезпечують бажаний рівень шумоізоляції в спальні й інших кімнатах для досягнення акустичного комфорту в будинку.

Захист від злому
Захист від злому

Бувають ситуації, коли безпеку вікон хвилює найбільше: наприклад, у заміському будинку або в квартирі на першому і останньому поверсі. Вікна KÖMMERLING захищені від злому і завжди залишаються безпечними для мешканців.

Енергоефективність
Енергоефективність

Вся продукція компанії KÖMMERLING відповідає національним і міжнародним стандартам якості. Сьогодні під час виробництва наших продуктів використовуються тільки сучасні енергоефективні технології.

Дизайн
Дизайн

Профілі KÖMMERLING вирізняє не тільки бездоганна якість, а й елегантний зовнішній вигляд. Багатий вибір варіантів покриття і колірних рішень дозволить вам підібрати унікальну віконну систему, що ідеально відповідатиме вашій індивідуальності.

Екологічність
Екологічність

Наша компанія прагне приносити тільки користь довкіллю і людям, тому ми використовуємо тільки енергоефективні віконні системи і безсвинцеві екологічні профілі KÖMMERLING.

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з KÖMMERLING