Вiдповiдальнiсть

Сталий розвиток. З чистим сумлінням.

Сталий розвиток це щось більше, аніж охорона довкілля. Для нас це означає також зважений підхід до потреб сучасних ринків та наших клієнтів. Тому, крім екології, важливу роль для нас відіграють економічні аспекти і питання соціального значення.

Greenline – це ідеологія майбутнього, що створює особливі цінності для нас і наших клієнтів. Наш успішний розвиток базується на енергозберігаючих віконних системах, безсвинцевих безпечних стабілізаторах та сучасній концепції рециклінгу.

Наші продукти відповідають найвищим вимогам щодо теплоізоляції. Вони відрізняються позитивним балансом CO2 і оптимальним співвідношенням доступної ціни та відмінної якості. Вони повністю відповідають вимогам виробників віконного ринку, архітекторів, розробників і споживачів.
 

Протягом десяти років ми виробляємо пластикові профілі на основі безсвинцевої технології greenline з використанням безпечних кальцієво-цинкових стабілізаторів. Починаючи з 2004 року ми  повністю усунули свинець при виробництві продукції для всіх наших марок.

Для профілів ми свідомо використовуємо сировину, отриману після вторинної переробки пластику. Наші спеціальні ноу-хау дозволяють з такого матеріалу виробляти навіть більш якісну продукцію, що є підтвердженням ефективності застосування сировини і відповідальності наших дій. Використання матеріалів рециклінгу в порівнянні із первинним пластиком, в середньому на 90% зменшує викиди парникових газів.
 

Наша компанія як засновник загальнонімецької ініціативи з рециклінгу забезпечує повторне використання старих пластикових вікон в замкнутому процесі.

KÖMMERLING усвідомлює свою роль лідера ринку і активно здійснює різні аспекти глобальної тенденції до сталого розвитку.

Наша мета полягає в тому, щоб надати партнерам та клієнтам екологічні та економічні системні рішення, які можна застосовувати без вагань. Розумно і відповідально, з чистим сумлінням.

Back to Top