Kömmerling 76 MD – будь-які ідеї стають реальністю

Kömmerling 76 MD – будь-які ідеї стають реальністю

Сучасна профільна система KÖMMERLING 76 MD – це найсвіжіша і значуща за останні роки розробка концерну РROFINE, який представляє цю торгову марку на світовому ринку. Вона завжди відрізнялася ексклюзивними рішеннями й оригінальністю стилю, і новий продукт тільки підтвердив цю тенденцію.

Koemm_1

Система KÖMMERLING 76 MD надає фактично безмежні можливості дизайнерам і архітекторам з втілення найсміливіших і нестандартних ідей. Металопластикові вікна та двері з цього профілю можуть бути будь-яких розмірів і форм, завдяки тому, що його можна не тільки різати, а й гнути. Лінійка продукції включає в себе близько 50 різновидів основних і допоміжних профілів. Палітра колірних рішень є майже нескінченною, завдяки як захисним плівковим покриттям, так і системам алюмінієвих накладок. Ці технології дозволяють обрати не тільки колірний відтінок, але і певну фактуру поверхні – глянцеву, під метал або під дерево.

KÖMMERLING 76 MD, як і всі продукти цієї торгової марки, відрізняється бездоганною якістю, продуманістю конструкції, сучасним витонченим дизайном. Важливою особливістю системи з середнім контуром ущільнення і монтажною глибиною 76 мм є високі показники з теплозахисту – коефіцієнт теплопровідності Uf становить 1,0 Вт / (м2 К). Пластикові вікна та двері з цього профілю надійно зберігають тепло і допомагають значно знизити витрати на опалення. Крім того, вони чудово захищають приміщення від сторонніх шумів, пилу і протягів, підтримуючи найбільш комфортний мікроклімат.

Профільна система KÖMMERLING 76 MD має ще декілька значних переваг. При виробництві використовується унікальна безсвинцева технологія greenline, безпечна для здоров'я людини і навколишнього середовища. Пластикові вікна та двері з цього профілю мають протизламні властивостями, чудово протистоять негативним погодним впливам, є надійними та довговічними. Вони здатні прослужити багато десятиліть, не втрачаючи своїх характеристик і привабливого зовнішнього вигляду.

KÖMMERLING

Економіка, елегантний дизайн, функціональність, фізичні та механічні параметри, охорона навколишнього середовища, і вся відповідальність за збереження природних ресурсів є нашими першочерговими пріорітетом. Як і личить компанії з більш ніж 100-річною традицією, ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розширювати нашу позицію - провідний виробник віконних і дверних профілів з пластику.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top