Кömmerling 76 AluClip Pro: гармонія стилю і якості

Кömmerling 76 AluClip Pro: гармонія стилю і якості

Відомий німецький бренд Kömmerling, один з європейських лідерів у сфері виробництва віконних конструкцій, постійно оновлює свої колекції, пропонуючи партнерам і споживачам актуальні та стильні розробки. Грамотне поєднання передових технологій з оригінальними дизайнерськими рішеннями дозволяють представляти профільні системи, з якими можливо втілити в життя найсміливіші архітектурні ідеї.

Kömmerling-76-AluClip-Pro_Гармония-и-стиль_1

Однією з розробок нового покоління є профільна система Kömmerling 76 AluClip Pro, створена на основі поєднання пластика і алюмінію. Продуманість конструкції та використання технічних ноу-хау надають можливість максимально використовувати переваги обох матеріалів. Завдяки пластику, який відрізняється прекрасними теплоізоляційними властивостями, вікна з такого профілю володіють високими показниками енергоефективності. Свій внесок у збереження тепла в приміщенні вносить і алюміній, який, виконуючи несучу функцію, дозволяє відмовитися від сталевого підсилювача всередині стулки. Відсутність холодного металу всередині конструкції, а також заповнення цієї камери спіненим утеплювачем значно підвищують теплоізоляційні властивості вікон. До того ж алюміній дає додатковий захист від негативних зовнішніх впливів, надійність і довговічність, простоту в догляді.

Основні переваги Kömmerling 76 AluClip Pro:

  •  висока статика стулки без використання сталевого армування,
  •  можливість застосування теплоізоляційних наповнювачів, що поліпшують термоізоляцію,
  •  чудова звукоізоляція,
  •  стійкість до ультрафіолету,
  •  можливість виготовляти стулки великих розмірів.

Система Kömmerling 76 AluClip Pro призначена для сучасних вікон і дверей останнього покоління. Вони відрізняються бездоганною якістю, надійним захистом від злому, високим рівнем енергозбереження, прекрасними функціональними характеристиками. А завдяки алюмінієвим накладкам зовнішнім поверхням вікон можна надати найрізноманітніші фактури і колірні відтінки.

KÖMMERLING

Економіка, елегантний дизайн, функціональність, фізичні та механічні параметри, охорона навколишнього середовища, і вся відповідальність за збереження природних ресурсів є нашими першочерговими пріорітетом. Як і личить компанії з більш ніж 100-річною традицією, ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розширювати нашу позицію - провідний виробник віконних і дверних профілів з пластику.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top