Фiлософiя

KÖMMERLING – це більш ніж 100-річна історія успіху, тісно пов'язана з досягненнями партнерів!

З думкою про системність. Для KÖMMERLING системність – це не лише гармонійний, ексклюзивний асортимент продукції, а й особлива увага до всіх етапів його створення – від досліджень і розробок до виробництва, професійного застосування та повторного використання відходів згідно з концепцією сталого розвитку.

З думкою про екологію. Ми дбаємо про безпечність наших продуктів для здоров'я людини та навколишнього середовища з моменту виробництва сировини. Ми створюємо наші профілі за новітніми технологіями і відповідно до законодавчих норм. Ми застосовуємо екотехнологію greenline, в основі якої – відмова від шкідливого свинцю і застосування безпечних  кальцієво-цинкових стабілізаторів. Як учасник REWINDO – програми рециклінгу вікон – ми використовуємо сировину, отриману з переробки старих ПВХ-вікон та відходів виробництва.

З думкою про партнерство. Ми приділяємо особливу увагу співпраці з нашими партнерами. Ми невпинно зростаємо і розвиваємося заради наших клієнтів. Постійна підтримка наших партнерів, необхідні консультації та професійний сервіс є основними факторами, що визначають нашу діяльність. Ми пропонуємо комплексні програми навчання щодо асортименту продукції, методів продажу, технічної інформації та практичних занять.

З думкою про якість.  Бездоганна якість продукції – основа нашої роботи. Широкий асортимент продуктів преміум-класу охоплює всі сегменти ринку та відповідає найвищим вимогам клієнтів. Ми працюємо в єдиній системі якості – від стадії розробки продукту до етапу дистрибуції. Різнобічне вивчення продукції здійснюється незалежними дослідницькими інститутами. Зокрема, сертифікат ISO 9001 нам видав Британський  інститут BSI.

koemmerling_filozofia

З думкою про економію. Віконні та дверні системи KÖMMERLING відрізняються найвищими параметрами теплоізоляції. Вони дозволяють значно знизити витрати на опалення та підвищити якість життя. Заміна вікон є важливим кроком до енергоефективності будинку. На старі вікна приходиться до 40% загальних втрат енергії в оселі. Завданням вікон має бути затримання цінного тепла всередині. Згідно зі статистикою, більше двох третин вікон потребують модернізації або заміни. Така заміна дасть значне зниження втрати тепла, а отже, і споживання енергії. У разі запланованого ремонту чи реконструкції помешкання необхідно подбати про те, що є дійсно важливим. З новими вікнами ви економите енергію!

KÖMMERLING

Економіка, елегантний дизайн, функціональність, фізичні та механічні параметри, охорона навколишнього середовища, і вся відповідальність за збереження природних ресурсів є нашими першочерговими пріорітетом. Як і личить компанії з більш ніж 100-річною традицією, ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розширювати нашу позицію - провідний виробник віконних і дверних профілів з пластику.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top