Дверні полотна з повним накриттям стулки

Дверні полотна з повним накриттям стулки

Дверні полотна з повним накриттям стулки

KÖMMERLING розробив інноваційне рішення для простого і швидкого встановлення самоклеючих заповнень з перекриттям дверної стулки.


Ця нещодавно запатентована технологія*  була розроблена у співпраці з нашим партнером – компанією «Роденберг», що пропонує великий спектр дверних заповнень . Це рішення можна застосувати до всіх дверних систем з монтажною шириною профілю 70 мм  – 88 мм.

Ручка може бути встановлена  за бажанням клієнта: на стулці або на дверному заповненні. За допомогою передових технологій склеювання поверхонь нове рішення забезпечує високу стабільність дверної стулки.  Дверне заповнення  бере на себе функцію захисту від зламу та жорсткості, а також запобігає просіданню стулки.  Дверні заповнення можуть бути  товщиною  до 65 мм, що забезпечує виняткову теплоізоляцію. Найбільш просунуті  варіанти цього інноваційного рішення  можуть використовуватися в системах  passivhaus.
 

Переваги системи:

  • відмінна теплоізоляція завдяки товщині  дверного заповнення до 65 мм;
  • простота виготовлення;
  • висока жорсткість і протизламність завдяки унікальній технології склеювання;
  • відмова від використання скління;
  • усунення просідання стулки;
  • елегантний та сучасний вигляд;
  • монтаж ручки на стулці або на дверному заповненні.
     

* Європейський патент EP 2034119 A2

KÖMMERLING

Економіка, елегантний дизайн, функціональність, фізичні та механічні параметри, охорона навколишнього середовища, і вся відповідальність за збереження природних ресурсів є нашими першочерговими пріорітетом. Як і личить компанії з більш ніж 100-річною традицією, ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розширювати нашу позицію - провідний виробник віконних і дверних профілів з пластику.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top